LEGO Star Wars Sortefalken 75389

4.8 (638 anmeldelser)

LEGO Star Wars Sortefalken 75389 er et imponerende byggesæt for fans af Star Wars-universet. Med 1579 dele kan du genskabe det ikoniske rumskib i detaljer, perfekt til både leg og udstilling. Udforsk galaksen med denne fantastiske model og oplev utallige eventyr.

LEGO Star Wars Sortefalken 75389 koster lige nu 990 kr. En stigning på 27,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 779 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 779 kr (08. maj 2026) og 990 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 990 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Star Wars The Dark Falcon 75389
990 kr
Total: 990 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Star Wars 75389 Mørkefalken
1.058 kr
+ fri fragt
Total: 1.058 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Star Wars Sortefalken 75389 1579 Dele
1.200 kr
+ fri fragt
Total: 1.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Star Wars TM Den mørke falk
1.212 kr
Total: 1.212 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Star Wars Sortefalken 75389
1.280 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil Lego Star Wars 75389 Black Falcon Multifarvet 1579 Dele
2.499 kr
+ 149 kr fragt
Total: 2.648 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Samleklodser
antal: 1.579 dele
minimumsalder: 10 år
tema: Star Wars