LEGO Star Wars Grogu Med Svævevogn 75403

4.8 (437 anmeldelser)

Byg din egen version af Grogu fra Star Wars med dette spændende LEGO sæt. Med 1048 dele kan du justere Grogus arme og hoved, og tilføje hans yndlingssnacks. Perfekt til fans i alle aldre, der vil have en sjov og kreativ oplevelse.

LEGO Star Wars Grogu Med Svævevogn 75403 koster lige nu 598 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 591 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 591 kr (02. juni 2026) og 629 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 598 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Star Wars Grogu med svævende barnevogn 75403
598 kr
Total: 598 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Star Wars 75403 Grogu™ med svævevogn
610 kr
+ 39 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Star Wars TM Grogu™ med svævevogn
740 kr
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Star Wars Grogu m. Svævevogn 75403 1048 Dele
770 kr
+ fri fragt
Total: 770 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Star Wars Grogu Med Svævevogn 75403
790 kr
+ 40 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil Lego
192.482 kr
+ 449 kr fragt
Total: 192.931 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Samleklodser
antal: 1.048 dele
minimumsalder: 10 år
tema: Star Wars