LEGO Star Wars Chopper 75416

4.9 (122 anmeldelser)

Genskab de ikoniske øjeblikke fra Star Wars-universet med Chopper (C1-10P) astromekdroiden. Med bevægeligt hoved og arme er han klar til spændende eventyr. Perfekt til både leg og samling, vil denne model glæde enhver Star Wars-fan.

LEGO Star Wars Chopper 75416 koster lige nu 661 kr. En stigning på 25,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 529 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 529 kr (30. april 2026) og 661 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 661 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Star Wars 75416 Chopper ™ astromekdroide
661 kr
+ 39 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Star Wars TM Chopper ™ Astromech Droid
839 kr
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Star Wars Chopper ™ astromekdroide 75416 -
845 kr
+ fri fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Star Wars Chopper C1-10p Astromekdroide 75416
890 kr
+ 40 kr fragt
Total: 930 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Star Wars astromech-droiden Chopper 75416
1.049 kr
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Samleklodser
antal: 1 del, 802 dele, 1.039 dele
minimumsalder: 10 år
tema: Star Wars