LEGO Star Wars C-3PO 75398

4.6 (823 anmeldelser)

Dyk ind i Star Wars-universet med denne LEGO C-3PO byggefigur. Med 1138 dele kan du genskabe droidens ikoniske detaljer og bevæge både hoved og arme. Perfekt til udstilling og leg for alle Star Wars-fans.

LEGO Star Wars C-3PO 75398 koster lige nu 876 kr. En stigning på 25,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (30. april 2026) og 949 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 876 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Star Wars C-3PO 75398
876 kr
Total: 876 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Star Wars 75398 C-3PO™
886 kr
+ 39 kr fragt
Total: 925 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Star Wars C-3PO 75398 1138 Dele
1.039 kr
+ fri fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Star Wars TM C-3PO™
1.095 kr
Total: 1.095 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Star Wars C-3po 75398
1.130 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.170 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
LEGO Star Wars 75398 C-3PO byggesæt til udstilling
1.269 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil C-3PO Star Wars Lego
1.875 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.964 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Samleklodser
antal: 1.138 dele
tema: Star Wars