LEGO Star Wars AT-ST 75417

4.6 (318 anmeldelser)

LEGO Star Wars AT-ST 75417 er et byggesæt med 1513 dele fra Ultimate Collector Series. Sættet lader dig genopleve de klassiske kampscener på Endor fra Star Wars-sagaen. Byg en detaljeret AT-ST-ganger, åbn toplugen og udforsk cockpittet. Sættet er velegnet til voksne og fans, der ønsker en nostalgisk byggeoplevelse.

LEGO Star Wars AT-ST 75417 koster lige nu 1.151 kr. En stigning på 28,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 899 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (09. maj 2026) og 1.151 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.151 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Star Wars AT-ST Walker 75417
1.151 kr
Total: 1.151 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Star Wars 75417 AT-ST™-ganger
1.164 kr
+ fri fragt
Total: 1.164 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Star Wars - AT-ST 75417 - 1513 Dele
1.295 kr
+ fri fragt
Total: 1.295 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Star Wars At-st-ganger 75417
1.420 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.460 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Star Wars™ AT-ST™ Walker
1.640 kr
Total: 1.640 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil Lego STAR WARS 75417 AT-ST
2.667 kr
+ 149 kr fragt
Total: 2.816 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Legetøj