LEGO Star Wars 75452 BB-8 Astromech-droid

4.5 (178 anmeldelser)

LEGO Star Wars 75452 BB-8 Astromech-droid er et byggesæt med 569 dele, der lader dig bygge en dynamisk model af BB-8 fra Star Wars-universet. Sættet er velegnet til børn fra 10 år og op og er en ideel tilføjelse til enhver Star Wars-samling. Kør BB-8 på en jævn overflade for at få hovedet til at dreje rundt og genskab eventyr fra Jakkus ørkener.

LEGO Star Wars 75452 BB-8 Astromech-droid koster lige nu 506 kr. En stigning på 37,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 369 kr. Vores prishistorik bygger på 48 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 369 kr (09. maj 2026) og 516 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 506 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Star Wars 75452 BB-8™-astromekdroide
506 kr
+ 39 kr fragt
Total: 545 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Star Wars BB-8 astromech-droide 75452
516 kr
Total: 516 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Star Wars - BB-8 Astromekdroide 75452 - 569 Dele
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Star Wars™ – BB-8™ Astromech-droid
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Musikinstrumenter tilbehør