LEGO Star Wars 75435

LEGO Star Wars 75435 er et byggesæt med Separatist-MTT fra Slaget om Felucia. Sættet består af 976 dele og er velegnet til børn fra 9 år. Genoplev scener fra Star Wars: The Clone Wars og deltag i kampen om kontrollen over planeten Felucia. Byggesættet giver mulighed for kreativ leg og samlerglæde for Star Wars fans.

LEGO Star Wars 75435 koster lige nu 924 kr. En stigning på 23,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 749 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 749 kr (09. maj 2026) og 954 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 924 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Star Wars 75435 Separatist-MTT™ fra Slaget om Felucia
924 kr
+ 39 kr fragt
Total: 963 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Star Wars slaget ved Felucia separatist MTT 75435
946 kr
Total: 946 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Star Wars Slaget Om Felucia 75435 976 Dele
1.100 kr
+ fri fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Star Wars Separatist-mtt Fra Slaget Om Felucia 75435
1.170 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.210 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Legetøj