LEGO Star Wars 75392

4.6 (86 anmeldelser)

LEGO Star Wars 75392 er et byggesæt med 1186 dele, hvor du kan bygge dine egne droider som R2-D2, Chopper (C1-10P), QT-KT og R5-J2. Sættet giver mulighed for at klæde droiderne ud med forskellige tilbehør som cowboyhat, overskæg, butterfly og jetboostere. Anbefalet alder er fra 9 år, og sættet indbyder til kreativ leg og konstruktion for Star Wars-fans.

LEGO Star Wars 75392 koster lige nu 810 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 779 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 779 kr (09. maj 2026) og 810 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 810 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Star Wars 75392 Kreativ leg: droidebygger
810 kr
+ 39 kr fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego 75392 Creative Play Droid Builder Star Wars
910 kr
+ 40 kr fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Star Wars™ – Creative Play Droid™ Builder
976 kr
Total: 976 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil Lego 75392 Creative Droid Factory 1186 Dele
1.488 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.577 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Legetøj og spil