LEGO Ninjago 71860 Lloyds Kæmperobot

LEGO Ninjago 71860 Lloyds Kæmperobot er et byggesæt, der fejrer 15-års jubilæet for LEGO NINJAGO tv-serien. Sættet indeholder 1293 dele og er designet til fans fra 14 år og opefter. Slip din indre ninja løs og genskab episke eventyr med denne opgraderede udgave af Lloyds kæmperobot, perfekt til både leg og samling.

LEGO Ninjago 71860 Lloyds Kæmperobot koster lige nu 735 kr. En stigning på 11,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 659 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 659 kr (27. maj 2026) og 859 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 735 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Lloyds kæmperobot 15-års jubilæum
735 kr
+ 39 kr fragt
Total: 774 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Ninjago 15-årsjubilæum – Lloyds titanrobot 71860
859 kr
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Ninjago – Lloyds Titan Mech 15-års jubilæum
948 kr
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Ninjago - Lloyds Kæmperobot 15 Års Jublilæum 71860 - 1293
1.050 kr
+ fri fragt
Total: 1.050 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Musikinstrumenter tilbehør