LEGO Ninjago 71858

LEGO Ninjago 71858 er et byggesæt, der markerer 15-årsjubilæet for LEGO NINJAGO tv-serien. Sættet indeholder 1259 dele og er designet til børn fra 14 år og opefter. Det ikoniske sæt forestiller smedjen fra pilotafsnittet af serien og er en hyldest til NINJAGO-universets varige arv. Perfekt til fans, der ønsker at genskabe mindeværdige øjeblikke fra serien.

LEGO Ninjago 71858 koster lige nu 548 kr. En stigning på 9,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (27. maj 2026) og 548 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 548 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Ninjago 15-årsjubilæum – de fire våbnenes smedje 71858
548 kr
Total: 548 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Ninjago 71858 De Fire Våben-smedjen 15-års jubilæum
585 kr
+ 39 kr fragt
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Ninjago – Smeden med de fire våben – 15-års jubilæum
720 kr
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Ninjago De Fire Våben-smedjen 15 år... 71858
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Musikinstrumenter tilbehør