LEGO Marvel Avengers Endgame Den Endelige Kamp 76323

4.4 (122 anmeldelser)

LEGO Marvel Avengers Endgame byggesæt 76323 lader dig genskabe den episke finale med helte som Captain America, Iron Man og flere. Med 621 dele kan du dykke ned i en fantasifuld kamp mod Thanos, perfekt for både børn og voksne fans af Marvel universet.

LEGO Marvel Avengers Endgame Den Endelige Kamp 76323 koster lige nu 610 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (02. juni 2026) og 649 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 610 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Super Heroes 76323 Avengers: Endgame den endelige kamp
610 kr
+ 39 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Marvel Avengers Endgame Den Endelige... 76323 621 Dele
765 kr
+ fri fragt
Total: 765 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Superhelte Avengers: Endgame Final Battle
835 kr
Total: 835 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Marvel Avengers Endgame Den Endelige Kamp
860 kr
+ 40 kr fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Super Heroes Marvel Avengers: Endgame – slutstriden 76323
948 kr
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Samleklodser
antal: 621 dele
minimumsalder: 10 år
tema: Marvel, Super Heroes