LEGO Jurassic World 76973

4.8 (96 anmeldelser)

Udforsk Jurassic World med dette spændende LEGO byggesæt, der indeholder Raptor og Titanosaurus figurer. Perfekt til børn fra 7 år, der elsker dinosaurer og eventyr. Sættet inkluderer offroader og drone til realistiske legesituationer.

LEGO Jurassic World 76973 koster lige nu 666 kr. En stigning på 8,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 614 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 614 kr (19. maj 2026) og 708 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 666 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Jurassic World 76973 Sporingsmission: Raptor og titanosaurus
666 kr
+ 39 kr fragt
Total: 705 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Jurassic World Sporingsmission: Rapt... 76973 582 Dele
716 kr
+ fri fragt
Total: 716 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Jurassic World Raptor Og Titanosaurus 76973
830 kr
+ 40 kr fragt
Total: 870 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Raptor og titanosaurus på sporingsmission
850 kr
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil Lego JURASSIC WORLD 76973 Raptor & Titanosaurus Tracking Mission
1.401 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.490 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.9%

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Samleklodser