LEGO Icons Ringenes Herre: Balrog-bogniche 10367

Oplev magien fra Midgård med LEGO Icons Ringenes Herre: Balrog-bogniche. Genskab det ikoniske slag mellem Gandalf og balroggen på Khazad-dûm-broen. Dette detaljerede byggesæt med 1201 dele bringer episk action til din bogreol.

LEGO Icons Ringenes Herre: Balrog-bogniche 10367 koster lige nu 710 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (17. april 2026) og 710 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 710 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Icons 10367 Ringenes Herre: Balrog™-bogniche
710 kr
+ 39 kr fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Icons Ringenes Herre: Balrog™ 10367 1201 Dele
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Icons Ringenes herre: bogstøtte med Balrog 10367
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Icons Ringenes Herre: Balrog-bogniche 10367
900 kr
+ 40 kr fragt
Total: 940 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Ikoner Ringenes Herre: Balrog™ bogkrog
953 kr
Total: 953 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Samleklodser