LEGO Harry Potter Talende Fordelingshat 76429

4.7 (546 anmeldelser)

Oplev magien fra Harry Potter-universet med LEGO Fordelingshatten. Dette detaljerede byggesæt bringer den ikoniske hat til live, komplet med talefunktioner og bevægelige dele. Byg og udstil denne fascinerende model, der vil fange enhver troldmandsentusiasts fantasi.

LEGO Harry Potter Talende Fordelingshat 76429 koster lige nu 610 kr. En stigning på 3,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 589 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 589 kr (16. april 2026) og 610 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 610 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Harry Potter 76429 Talende Fordelingshat
610 kr
+ 39 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Harry Potter Talende Fordelingshat 76429 561 Dele
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Harry Potter 76429 Talande sorteringsmössa
739 kr
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Harry Potter Talende Fordelingshat 76429
810 kr
+ 40 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
LEGO Harry Potter 76429 The Sorting Hat that Talks, multifarvet byggesæt
979 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil Lego Harry Potter 76429 The Sorting Hat that Talks Multifarvet
1.388 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.477 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Samleklodser
antal: 561 dele
minimumsalder: 18 år
tema: Harry Potter