LEGO Harry Potter Hogwarts-slottet Storsalen 76435

Dyk ned i Harry Potters magiske verden med dette detaljerede Hogwarts-sæt. Byg Storsalen med svævende stearinlys og skjulte hemmeligheder, der bringer Hogwarts til live.

LEGO Harry Potter Hogwarts-slottet Storsalen 76435 koster lige nu 1.395 kr. En stigning på 21,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.148 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.148 kr (30. marts 2026) og 1.395 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.395 kr hos Kids-world.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Harry Potter Hogwarts-slottet: Stor... 76435 1732 Dele
1.395 kr
+ fri fragt
Total: 1.395 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Harry Potter 76435 Hogwarts™-slottet: Storsalen
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Harry Potter Hogwarts Slottet Storsalen
1.530 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.570 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Harry Potter 76435 Hogwarts-slottet: Den store sal
1.541 kr
Total: 1.541 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 21.5%

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Samleklodser