LEGO Harry Potter 76454 Hogwarts-slottet Hovedtårnet

4.8 (74 anmeldelser)

Udforsk magien ved Hogwarts™ med LEGO Harry Potter Hovedtårnet. Genskab ikoniske scener som Fluffys rum og troldmandsskak. Perfekt for både fans og samlere.

LEGO Harry Potter 76454 Hogwarts-slottet Hovedtårnet koster lige nu 1.416 kr. En stigning på 18,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (27. maj 2026) og 1.416 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.416 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Harry Potter 76454 Hogwarts™-slottet: Hovedtårnet
1.416 kr
+ fri fragt
Total: 1.416 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Harry Potter Hogwarts slot: hovedtårnet 76454
1.549 kr
Total: 1.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Harry Potter TM Hogwarts™ Slot: Hovedtårnet
1.628 kr
Total: 1.628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Harry Potter Hogwarts™-slottet: Hovedtårnet 76454
1.666 kr
+ fri fragt
Total: 1.666 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Harry Potter Hogwarts-slottet Hovedtårnet
1.840 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.880 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil Lego
3.213 kr
+ 249 kr fragt
Total: 3.462 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Samleklodser
antal: 2.135 dele
minimumsalder: 10 år
tema: Harry Potter