LEGO Harry Potter 76452 Kvalitetsudstyr til Quidditch og Iscafé

4.7 (53 anmeldelser)

Dyk ind i Harry Potters magiske verden med dette LEGO-sæt, der indeholder både Kvalitetsudstyr til Quidditch og Floridors Iscafé. Tag med Ron Weasley og Cho Chang på shoppingtur i Diagonalstræde og oplev det svævende kosteskaft og alt, hvad en Quidditch-kamp kræver. Perfekt til både leg og udstilling.

LEGO Harry Potter 76452 Kvalitetsudstyr til Quidditch og Iscafé koster lige nu 610 kr. En stigning på 5,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 580 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 580 kr (16. april 2026) og 610 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 610 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Harry Potter 76452 Kvalitetsudstyr til Quidditch™ og Iscafé
610 kr
+ 39 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Harry Potter Kvalitetsudstyr Til Quidditch Og Iscafé 76452
650 kr
+ 40 kr fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Harry Potter kvalitetsudstyr til rumpeldunk og isbar 76452
679 kr
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Harry Potter Kvalitetsudstyr til Quidditch™ 76452
755 kr
+ fri fragt
Total: 755 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Harry Potter TM Kvalitets Quidditch™-udstyr og isbar
781 kr
Total: 781 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil Lego
1.481 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.570 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Samleklodser
antal: 795 dele
minimumsalder: 8 år
tema: Harry Potter