LEGO Harry Potter 76450

4.6 (62 anmeldelser)

Skab en magisk atmosfære på børneværelset med LEGO Harry Potter 76450. Dette byggesæt lader børn og Harry Potter-fans genskabe den mindeværdige scene med Hogwarts-ekspressen, som passer perfekt ind i enhver bogreol.

LEGO Harry Potter 76450 koster lige nu 610 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 588 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 588 kr (17. april 2026) og 610 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 610 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Harry Potter 76450 Bogniche: Hogwarts™-ekspressen
610 kr
+ 39 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Harry Potter Bogniche: Hogwarts™-ekspressen 76450
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Harry Potter TM Bogkrog: Hogwarts™ Express
781 kr
Total: 781 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Harry Potter Book Nook Hogwarts-ekspressen
790 kr
+ 40 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Harry Potter bogstøtter: Hogwarts-ekspressen 76450
948 kr
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil Lego
1.406 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.495 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Samleklodser
antal: 832 dele
minimumsalder: 10 år
tema: Harry Potter