LEGO Grusomme Mig Minions og Grus Familiepalæ 75583

Bedste pris
Stabil pris
682kr
1.489 krSPAR 54%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Lev dig ind i Minions-universet med LEGO Grusomme Mig Familiepalæ. Dette detaljerige sæt indeholder Grus hus med et spændende laboratorium og et raket-stilsoveværelse. Udforsk huset og skab sjove historier med dine yndlingskarakterer fra Minions-filmen.

LEGO Grusomme Mig Minions og Grus Familiepalæ 75583 koster lige nu 682 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 682 kr (13. april 2026) og 682 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 682 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Despicable Me 75583 Minions og Grus familiepalæ
682 kr
+ 39 kr fragt
Total: 721 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Grusomme Mig 4 Minions Og Grus Familiepalæ 75583
790 kr
+ 40 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Minions Minions og Grus Familiepalæ 75583 868 Dele
850 kr
+ fri fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Minions 75583 Tante og Gus hus
906 kr
Total: 906 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil Lego Minions y la mansión familiar de Gru
1.489 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.578 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Samleklodser