LEGO DUPLO 10445 F1-teams med racerbiler og kørere

4.7 (101 anmeldelser)

LEGO DUPLO 10445 bringer Formel 1-spændingen hjem med et engagerende byggesæt for små børn. Med 70 dele kan små racerkørere bygge og køre deres egne F1-racerbiler, samtidig med at de udvikler deres finmotorik og fantasi gennem leg. Dette byggesæt er perfekt til både sjove familieaktiviteter og individuel leg, der genskaber atmosfæren fra de berømte Formel 1-løb.

LEGO DUPLO 10445 F1-teams med racerbiler og kørere koster lige nu 276 kr. En stigning på 26,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 219 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 219 kr (27. maj 2026) og 276 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 276 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO DUPLO Town F1 Team med racerbiler og chauffører 10445
276 kr
Total: 276 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO DUPLO 10445 F1®-teams med racerbiler og kørere
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® DUPLO® F1®-teams m. Racerbiler og Kørere 10445 70 Dele
350 kr
+ fri fragt
Total: 350 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO DUPLO Town F1® Team Race Cars & Drivers
355 kr
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Duplo F1-teams Med Racerbiler Og Kørere 10445
380 kr
+ 40 kr fragt
Total: 420 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
F1-teams med racerbiler og kørere 10445
400 kr
+ 49 kr fragt
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil Lego
770 kr
+ 69 kr fragt
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Legetøj og spil
antal: 70 dele
minimumsalder: 2 år