LEGO DREAMZzz 71515

5.0 (32 anmeldelser)

LEGO DREAMZzz 71515 er et byggesæt med Tigerhaj-kampvogn, der indeholder 1548 dele og er velegnet til børn fra 9 år. Sættet inviterer til kreativ leg og eventyrlige byggeoplevelser, hvor fantasien kan slippes løs. En spændende tilføjelse til enhver LEGO-samling for dem, der elsker at bygge og udforske nye universer.

LEGO DREAMZzz 71515 koster lige nu 859 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 802 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 802 kr (07. juli 2026) og 878 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 859 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Tigerhaj-kampvogn
859 kr
+ 39 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® DREAMZzz Tigerhaj-kampvogn 71515 1548 Dele
985 kr
+ fri fragt
Total: 985 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego 71515 Dreamzzz 2-i-1 Tigerhaj-kampvogn
1.100 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.140 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO DREAMZzz – Tigerhaj-akvariet
1.132 kr
Total: 1.132 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO DREAMZzz tigerhajtank 71515
1.286 kr
Total: 1.286 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Musikinstrumenter tilbehør