LEGO Disney Kong Magnificos Slot 43224

Bedste pris
Stabil pris
697kr
869 krSPAR 20%
hos Kids-world.dk
På lagerFri fragtLaveste

Træd ind i en magisk verden med LEGO Disney Kong Magnificos Slot. Dette detaljerede 4-etagers slot, inspireret af Disney-filmen 'Ønsket', giver børn fra 7 år en unik oplevelse med masser af bygge- og legeglæde. Udforsk slottets hemmeligheder og oplev uforglemmelige eventyr.

LEGO Disney Kong Magnificos Slot 43224 koster lige nu 697 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 697 kr (01. marts 2026) og 697 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 697 kr hos Kids-world.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Disney Ønsket Kong Magnificos Slot
697 kr
+ fri fragt
Total: 697 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Legekammeraten.dk favicon
Legekammeraten.dk
LEGO Disney Kong Magnificos Slot LEGO Legekammeraten.dk
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Byggesæt LEGO Disney Wish 43224 King Magnificos Castle 613 dele
869 kr
+ 69 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Samleklodser