LEGO Creator 31167 Hjemsøgt Palæ

4.8 (338 anmeldelser)

LEGO Creator 31167 Hjemsøgt Palæ er et byggesæt med 736 dele, der inviterer til uhyggelige eventyr. Sættet er en del af LEGO Creator 3-i-1 serien, hvor du kan bygge forskellige hjemsøgte bygninger. Oplev detaljer som en arm, der stikker op af en grav, et uhyggeligt træ og et spøgelse gemt i huset. Velegnet til børn fra 9 år og op, der elsker kreativ leg og spændende historier.

LEGO Creator 31167 Hjemsøgt Palæ koster lige nu 532 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 515 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 515 kr (02. juni 2026) og 549 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 532 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Creator 31167 Hjemsøgt palæ
532 kr
+ 39 kr fragt
Total: 571 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Creator - Hjemsøgt Palæ 31167 - 3-i-1 - 736 Dele
634 kr
+ fri fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO LEGO Skaber hjemsøgt palæ
702 kr
Total: 702 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Creator 3 In 1 Hjemsøgt Palæ 31167
720 kr
+ 40 kr fragt
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Creator hjemsøgt hus 31167
846 kr
Total: 846 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Legetøj