LEGO City Politiets Mobile Kriminallaboratorium 60418

4.9 (283 anmeldelser)
LEGO City Politiets Mobile Kriminallaboratorium 60418
Bedste pris
Stabil pris
363kr
470 krSPAR 23%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Oplev LEGO City Politiets Mobile Kriminallaboratorium, det perfekte sæt til små detektiver. Med 674 dele kan børn bygge en lastbil fyldt med retsmedicinsk udstyr og begive sig ud på spændende efterforskninger. Ideelt for de små, der drømmer om at fange skurke og løse mysterier.

LEGO City Politiets Mobile Kriminallaboratorium 60418 koster lige nu 363 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 363 kr (01. marts 2026) og 363 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 363 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO City 60418 Politiets mobile kriminallaboratorium
363 kr
+ 39 kr fragt
Total: 402 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Legekammeraten.dk favicon
Legekammeraten.dk
Lego City Politiets mobile kriminel Laboratorie Truck LEGO Legekammeraten.dk
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO City Police 60418 Police Mobile Crime Lab Truck
466 kr
Total: 466 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego City Politiets Mobile Kriminal Laboratorium 60418
470 kr
+ 40 kr fragt
Total: 510 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Legetøj og spil
antal: 443 dele, 674 dele
minimumsalder: 7 år