LEGO City Letbane Og Station 60423

Oplev byens atmosfære med LEGO City Letbane og Station. Byggesættet indeholder en detaljeret station, en sporvogn, og masser af tilbehør, der giver liv til din LEGO by. Perfekt til børn, der elsker transport og kreativ leg.

LEGO City Letbane Og Station 60423 koster lige nu 521 kr. En stigning på 18,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 439 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 439 kr (27. maj 2026) og 549 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 521 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO City 60423 Letbane og station
521 kr
+ 39 kr fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® City Letbane Og Station 60423 811 Dele
620 kr
+ fri fragt
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO City Tog 60423 ekspresstoppested i centrum
644 kr
Total: 644 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego City Letbane Og Station 60423
710 kr
+ 40 kr fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO City sporvogn og station 60423
846 kr
Total: 846 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil Lego 60423 Downtown Tram and Station Multifarvet
1.346 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.435 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Samleklodser