LEGO Architecture Trevi-fontænen 21062

4.8 (269 anmeldelser)

LEGO Architecture Trevi-fontænen 21062 fanger essensen af et af Roms mest ikoniske vartegn. Sættet indeholder detaljer i varm hvid og blå toner, der bringer det berømte monument til live. Byg og udstil denne miniaturemodel som en hyldest til italiensk arkitektur og historie.

LEGO Architecture Trevi-fontænen 21062 koster lige nu 868 kr. En stigning på 4,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 829 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 829 kr (30. april 2026) og 885 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 868 kr hos Kids-world.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Architecture Trevi-Fontænen 21062 1880 Dele
868 kr
+ fri fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Architecture 21062 Trevi-fontænen
930 kr
+ 39 kr fragt
Total: 969 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Architecture Trevifontænen 21062
1.039 kr
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO LEGO Arkitektur Trevi-fontænen
1.045 kr
Total: 1.045 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Architecture Trevi-fontænen 21062
1.320 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.360 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil Lego 21062 Fontana de Trevi Roma
2.252 kr
+ 149 kr fragt
Total: 2.401 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Samleklodser
antal: 1.880 dele, 1.885 dele