LEGO 76330 Batman Logo

4.8 (192 anmeldelser)

LEGO 76330 Batman Logo er et byggesæt med 678 dele, designet til fans fra 12 år og opefter. Sættet giver dig mulighed for at bygge det ikoniske Batman-logo og tilføje elementer som bataranger og Harley Quinn-hammeren fra DC-universet. Perfekt til både samlere og LEGO-entusiaster, der ønsker at bringe et stykke af Batman-universet ind i hjemmet.

LEGO 76330 Batman Logo koster lige nu 476 kr. En stigning på 25,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 379 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 379 kr (27. maj 2026) og 529 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 476 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Super Heroes 76330 Batman™-logo
476 kr
+ 39 kr fragt
Total: 515 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Batman Batman Logo 76330 678 Dele
620 kr
+ fri fragt
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego 76330 Batman Logo Super Heroes
660 kr
+ 40 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Super Heroes Batman-logoet 76330
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Superhelte – Batman™-logo
794 kr
Total: 794 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Musikinstrumenter tilbehør