Ledvance Smart+ Flex 2M WiFi

Bedste pris
Faldet 9.6%
198kr
457 krSPAR 57%
hos LavprisEl
På lagerLaveste

Oplev alsidig belysning med Ledvance Smart+ Flex WiFi LED-strip. Denne 2 meter lange strip giver farveskiftende lys og kan styres via app eller smart-home enheder. Perfekt til at skabe en stemningsfuld atmosfære i hjemmet.

Ledvance Smart+ Flex 2M WiFi koster lige nu 198 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 224 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 198 kr (18. juni 2026) og 224 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 198 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Ledvance Smart+ Wifi LED bånd, 2 meter, startsæt
198 kr
+ 39 kr fragt
Total: 237 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Ledvance Smart+ Wifi LED strip, 2 meter, startsæt
219 kr
+ 39 kr fragt
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ledvance Smart+ Wifi LED bånd, 2 meter, startsæt
219 kr
+ 39 kr fragt
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
SMART+ FLEX RGBTW 2M WIFI
224 kr
+ 78 kr fragt
Total: 302 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Osram SMART+ Flex 8,5W/RGBTW 2 m WiFi
233 kr
+ 39 kr fragt
Total: 272 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Ledvance Smart+ Wifi LED strip, 2 meter, startsæt
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
LED strip, kit
330 kr
+ fri fragt
Total: 330 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ledvance Smart+ Wifi LED strip, 2 meter, startsæt
335 kr
+ 39 kr fragt
Total: 374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ledvance Smart+ Flex LED-strip 8,5W RGBTW, 2m, WiFi
457 kr
+ 39 kr fragt
Total: 496 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 9.6%

Specifikationer

Mærke: LEDVANCE
Kategori: Belysning