Ledvance Performance LED-bånd 5m 38W 4000K

Ledvance Performance LED-bånd 5m 38W 4000K er et fleksibelt LED-bånd, der leverer 1000 lumen pr. meter og har et forbrug på 11W pr. meter. Med en farvetemperatur på 4000K skaber det et neutralt lys, der egner sig til dekorativ belysning i hjemmet eller på kontoret. Båndet er 5 meter langt og giver mulighed for alsidig og effektiv belysning, hvor du ønsker det.

Ledvance Performance LED-bånd 5m 38W 4000K koster lige nu 999 kr. En stigning på 20,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 828 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 828 kr (04. juni 2026) og 999 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Ledvance Performance LED-bånd, 5meter 38W/4000K
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 5-6 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ledvance Performance LED-bånd, 5meter 38W/4000K
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 5-6 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ledvance Performance LED bånd, 5 meter, 38W, 4000K
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-6 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Ledvance Performance LED strip, 5meter 38W/4000K
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-6 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEDVANCE
Kategori: Lysbånd og -strenge