Ledvance Performance LED-bånd 5m 38W 3000K

Ledvance Performance LED-bånd 5m 38W 3000K er et fleksibelt LED-bånd, der leverer 1000 lumen pr. meter og har et samlet forbrug på 38W over 5 meter. Med en farvetemperatur på 3000K giver det et varmt, behageligt lys, der egner sig til dekorativ belysning i hjemmet eller på kontoret. Det lave energiforbrug pr. meter gør det til en effektiv løsning til både funktionel og stemningsfuld belysning.

Ledvance Performance LED-bånd 5m 38W 3000K koster lige nu 1.099 kr. En stigning på 19,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 917 kr. Vores prishistorik bygger på 72 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 917 kr (03. juli 2026) og 1.099 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ledvance Performance LED bånd, 5 meter, 38W, 3000K
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 5-6 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Ledvance Performance LED-bånd, 5meter 38W/3000K
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 5-6 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ledvance Performance LED-bånd, 5meter 38W/3000K
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-6 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Ledvance Performance LED strip, 5meter 38W/3000K
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 5-6 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEDVANCE
Kategori: Lysbånd og -strenge