Ledvance Performance LED-bånd 5m 38W 2700K

Ledvance Performance LED-bånd 5m 38W 2700K er et fleksibelt LED strip, der leverer 1000 lumen pr. meter og bruger kun 11W pr. meter. Med en længde på 5 meter og en varm farvetemperatur på 2700K er dette LED-bånd velegnet til dekorativ belysning i hjemmet eller på kontoret, hvor der ønskes en behagelig og stemningsfuld atmosfære.

Ledvance Performance LED-bånd 5m 38W 2700K koster lige nu 1.199 kr. En stigning på 6,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.127 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.127 kr (03. juli 2026) og 1.253 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Ledvance Performance LED-bånd, 5meter 38W/2700K
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 5-6 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ledvance Performance LED bånd, 5 meter, 38W, 2700K
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-6 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ledvance Performance LED-bånd, 5meter 38W/2700K
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-6 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Ledvance Performance LED strip, 5meter 38W/2700K
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 5-6 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEDVANCE
Kategori: Lysbånd og -strenge