LEDVANCE High Bay Compact GEN2

LEDVANCE High Bay Compact GEN2 er det ideelle belysningsvalg til lagerhaller med høje lofter. Med en lysstyrke på 10000 lumen og IP65-beskyttelse sikrer dette 83W armatur pålidelig og energieffektiv belysning i udfordrende miljøer.

LEDVANCE High Bay Compact GEN2 koster lige nu 529 kr. En stigning på 8,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 487 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 487 kr (21. april 2026) og 537 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 529 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEDVANCE High Bay Compact GEN2 10000lm 83W 840 IP65 110°
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
LEDVANCE High Bay Compact
539 kr
+ 78 kr fragt
Total: 617 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ledvance High Bay Compact GEN high bay, 10000lm, 83W, 4000K, 110
558 kr
+ 39 kr fragt
Total: 597 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
High Bay 83W/10000Lm/840 110°
559 kr
+ 64 kr fragt
Total: 623 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
LEDVANCE High Bay Compact 10000lm 83W/840 110gr IP65
994 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.073 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.2%

Specifikationer

Mærke: LEDVANCE
Kategori: Loftslampebeslag