Ledvance Floodlight 125W

4.6 (21 anmeldelser)
Ledvance Floodlight 125W
Bedste pris
Stabil pris
1.447kr
2.606 krSPAR 44%
hos Greenline
På lagerLaveste

Ledvance Floodlight 125W er en kraftfuld projektør med 15000 lumen, der sikrer optimal belysning i forskellige omgivelser. Med sin kompakte design og høj energieffektivitet er den ideel til både erhvervs- og privatbrug. Dens IP65-klassificering gør den velegnet til udendørs brug, og den symmetriske 100 graders lysvinkel garanterer jævn lysfordeling.

Ledvance Floodlight 125W koster lige nu 1.447 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.447 kr (01. marts 2026) og 1.447 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.447 kr hos Greenline.

Sammenlign priser

Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Ledvance projektør, sort, 4000K, 125W
1.447 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.482 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ledvance projektør, sort, 4000K, 125W
1.460 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.495 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ledvance projektør, sort, 4000K, 125W
1.487 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.522 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Ledvance projektør, sort, 4000K, 125W
1.493 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Ledvance projektør, sort, 4000K, 125W
1.759 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.794 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEDVANCE floodlight performance 15000lm 125w 840 ip65 sort
2.269 kr
+ fri fragt
Total: 2.269 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Projektør Floodlight Performance 15000lm 125W 840 IP65 sort
2.536 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.585 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ledvance Floodlight 125 W 15000 lm, Projektør, 4000 K, Symmetrisk, 100 grader, Sort
2.606 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.655 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEDVANCE
Kategori: Projektør- og spotbelysning
belysningstype: Projektør