LEDVANCE Damp Proof Housing 1500mm

LEDVANCE Damp Proof armatur er designet til krævende miljøer, hvor stænktæthed er afgørende. Med en længde på 1500mm og plads til 2xT8 LED-rør, sikrer dette IP65-certificerede armatur modstandsdygtighed over for fugt og støv. Ideelt til brug i parkeringsanlæg, lager- og industrifaciliteter.

LEDVANCE Damp Proof Housing 1500mm koster lige nu 206 kr. En stigning på 21,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 169 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 169 kr (07. juni 2026) og 206 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 206 kr hos VVShjørnet.

Sammenlign priser

Bedste pris
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
LEDVANCE Damp Proof Housing 1500mm 2xT8 rør IP65
206 kr
+ 78 kr fragt
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ledvance Damp Proof armatur, 150 cm, 2xT8 LED rør
229 kr
+ 40 kr fragt
Total: 269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Dampproof Housing 2Xt8 Led-Rør 1500Mm
232 kr
+ 64 kr fragt
Total: 296 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ledvance Damp Proof Housing, 1500mm, 2xT8 rr, IP65
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEDVANCE Damp Proof Housing 1500mm 2xT8 tube IP65
251 kr
+ 50 kr fragt
Total: 301 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ledvance Damp Proof armatur, 150 cm, 2xT8 LED rør
269 kr
+ 40 kr fragt
Total: 309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Ledvance Damp Proof armatur, 150 cm, 2xT8 LED rør
269 kr
+ 40 kr fragt
Total: 309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Ledvance Damp Proof armatur, 150 cm, 2xT8 LED rør
279 kr
+ 40 kr fragt
Total: 319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
LEDVANCE Damp Proof Housing 1500mm 2xT8 rør IP65
296 kr
+ 79 kr fragt
Total: 375 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEDVANCE
Kategori: Belysning