Ledlenser T2

4.8 (83 anmeldelser)
Ledlenser T2
Bedste pris
Stabil pris
232kr
634 krSPAR 63%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Ledlenser T2 er en kompakt lommelygte designet til at levere op til 240 lumen klart, homogent lys med en brændetid på op til 25 timer. Den diamantrillede overflade sikrer et godt og solidt greb, hvilket gør den ideel til både indendørs og udendørs brug.

Ledlenser T2 koster lige nu 232 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 232 kr (16. april 2026) og 232 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 232 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ledlenser T-Series T² Lommelygte RGBW-lys
232 kr
Total: 232 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ledlenser T² lommelygte, 240 lumen, sort
242 kr
+ 39 kr fragt
Total: 281 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LEDLENSER lygte T Dual Power, 240 lumen
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
LedLenser håndlygte T2
277 kr
+ 78 kr fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Lygte Ledlenser T2 240 Lumen Sort
288 kr
+ 64 kr fragt
Total: 352 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Ledlenser T2 håndlygte 240lumen 3×AAA
333 kr
+ 49 kr fragt
Total: 382 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ledlenser T-Series T² Lommelygte RGBW-lys
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Ledlenser T² Håndlygte
449 kr
+ 55 kr fragt
Total: 504 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Ledlenser T2 Sort
449 kr
+ 59 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
LED Lenser T2
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Arbejdslamper.dk favicon
Arbejdslamper.dk
Lommelygte t2
542 kr
+ 39 kr fragt
Total: 581 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Lommelygtesalg.dk favicon
Lommelygtesalg.dk
t2 led lenser
542 kr
+ 39 kr fragt
Total: 581 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Lommelygte t2
542 kr
+ 39 kr fragt
Total: 581 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Lommelygte t2
542 kr
+ 39 kr fragt
Total: 581 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Pande-lampe.dk favicon
Pande-lampe.dk
LED Lenser T² T2 mini lommelygte
542 kr
+ 39 kr fragt
Total: 581 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
LEDLENSER håndlygte T2 Lyskanon i lommeformat. To lysstyrker 240/25 lumen. IPX6
634 kr
+ 79 kr fragt
Total: 713 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEDLenser
Kategori: Camping og vandreture
farve: Black, White
funktioner: Vandafvisende
pæretype: LED
stil: Taktisk