Ledlenser P5R Work

4.4 (13 anmeldelser)

Ledlenser P5R Work er en kompakt og robust genopladelig lommelygte, der leverer op til 480 lumen. Med avanceret fokus og justerbare lysstyrker er den perfekt til både arbejdsbrug og udendørs eventyr. Lygten er slagfast og har en høj vand- og støvbeskyttelse, hvilket gør den ideel til krævende forhold.

Ledlenser P5R Work koster lige nu 434 kr. En stigning på 42,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 304 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 304 kr (02. juni 2026) og 434 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 434 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ledlenser P5R Work lommelygte, 480 lumen, sort
434 kr
+ 39 kr fragt
Total: 473 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Stavlygte p5r work ledlenser
460 kr
+ 49 kr fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Ledlenser P5R Genopladelig håndlygte
473 kr
+ 55 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Arbejdslamper.dk favicon
Arbejdslamper.dk
LEDLenser P5R Work Genopladelig Lommelygte
685 kr
+ 39 kr fragt
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Lommelygtesalg.dk favicon
Lommelygtesalg.dk
LEDLenser P5R Work Genopladelig Lommelygte
685 kr
+ 39 kr fragt
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
LEDLenser P5R Work Genopladelig Lommelygte
685 kr
+ 39 kr fragt
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
LEDLenser P5R Work Genopladelig Lommelygte
685 kr
+ 39 kr fragt
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Pande-lampe.dk favicon
Pande-lampe.dk
LEDLenser P5R Work Genopladelig Lommelygte
685 kr
+ 39 kr fragt
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 39.1%

Specifikationer

Mærke: LEDLenser
Kategori: Camping og vandreture
farve: Black
funktioner: Genopladelig, Vandafvisende
lysstråletype: Justerbar
pæretype: LED