Ledlenser HF6R Core

Ledlenser HF6R Core er en kompakt og let pandelampe ideel til både vandreture og gør-det-selv-projekter. Med et robust aluminiumshus og tre lysstyrkeniveauer giver denne genopladelige lampe optimal belysning og brugervenlighed. Takket være IP68-certificeringen er den modstandsdygtig over for støv og vand.

Ledlenser HF6R Core koster lige nu 384 kr. En stigning på 11,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 346 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 346 kr (16. april 2026) og 384 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 384 kr hos WATTOO.DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ledlenser pandelampe genopladelig, HF6R Core
384 kr
+ 39 kr fragt
Total: 423 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ledlenser HF6R Core Pandelampe, 800 lumen, Sort
397 kr
+ 39 kr fragt
Total: 436 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GENOPLADELIG PANDELAMPE. 800 LUMEN. IP68
401 kr
+ 78 kr fragt
Total: 479 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Genopladelig Pandelampe. 800 Lumen. Ip68
409 kr
+ 64 kr fragt
Total: 473 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Ledlenser HF6R Core pandelampe 800lumen genopl.
470 kr
+ 49 kr fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Arbejdslamper.dk favicon
Arbejdslamper.dk
LEDLenser HF6R Core Black Pandelampe
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Cykel-lygter.dk favicon
Cykel-lygter.dk
LEDLenser HF6R Core Black Pandelampe
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Lommelygtesalg.dk favicon
Lommelygtesalg.dk
LEDLenser HF6R Core Black Pandelampe
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
LEDLenser HF6R Core Black Pandelampe
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
LEDLenser HF6R Core Black Pandelampe
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Pande-lampe.dk favicon
Pande-lampe.dk
LEDLenser HF6R Core Black Pandelampe
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
LEDLENSER HF6R Core Pandelygte
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEDLenser
Kategori: Camping og vandreture