Ledlenser H5R Core

4.5 (121 anmeldelser)
Ledlenser H5R Core
Bedste pris
Stabil pris
434kr
655 krSPAR 34%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Ledlenser H5R Core er en genopladelig pandelampe med en lysstyrke på 500 lumen, ideel til udendørsaktiviteter som vandreture, jagt eller arbejde. Lampen er robust, nem at betjene og har et avanceret fokus system, der giver dig mulighed for at skifte fra en bred til en fokuseret lyskegle. Med en rækkevidde på op til 200 meter er den perfekt til krævende situationer.

Ledlenser H5R Core koster lige nu 434 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 435 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 434 kr (16. juli 2026) og 435 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 434 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ledlenser H5R Core pandelampe, 500 lumen, sort
434 kr
+ 39 kr fragt
Total: 473 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GENOPLADELIG PANDELAMPE. 500 LUMEN. IP67
534 kr
+ 78 kr fragt
Total: 612 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Genopladelig Pandelampe. 500 Lumen. Ip67
547 kr
+ 64 kr fragt
Total: 611 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Ledlenser H5R Core pandelampe 500lumen genopl.
575 kr
+ 49 kr fragt
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Lystfisk DK favicon
Lystfisk DK
Ledlenser H5R Core
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Arbejdslamper.dk favicon
Arbejdslamper.dk
LEDLenser H5R Core Genopladelig Pandelampe
655 kr
+ 39 kr fragt
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Cykel-lygter.dk favicon
Cykel-lygter.dk
LEDLenser H5R Core Genopladelig Pandelampe
655 kr
+ 39 kr fragt
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Lommelygtesalg.dk favicon
Lommelygtesalg.dk
LEDLenser H5R Core Genopladelig Pandelampe
655 kr
+ 39 kr fragt
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
LEDLenser H5R Core Genopladelig Pandelampe
655 kr
+ 39 kr fragt
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
LEDLenser H5R Core Genopladelig Pandelampe
655 kr
+ 39 kr fragt
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Pande-lampe.dk favicon
Pande-lampe.dk
LEDLenser H5R Core Genopladelig Pandelampe
655 kr
+ 39 kr fragt
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEDLenser
Kategori: Camping og vandreture
farve: Black
funktioner: Genopladelig, Vandafvisende
lysstråletype: Justerbar
pæretype: LED