Ledlenser H19R Core

Ledlenser H19R Core er en kraftfuld og genopladelig pandelampe designet til både hobby- og professionel brug. Udstyret med Fusion Beam-lys mønster, kan du nemt justere mellem flod- og spotlys for optimal belysning i enhver situation. Med en lysstyrke på op til 3500 lumen sikrer denne pandelampe, at du aldrig går glip af detaljerne i mørket.

Ledlenser H19R Core koster lige nu 1.252 kr. En stigning på 9,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.142 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.142 kr (07. april 2026) og 1.283 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.252 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ledlenser H-Series H19R Core Lommelygte til hovedet 6000-7500K Hvidt lys
1.252 kr
Total: 1.252 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ledlenser H19R Core
1.264 kr
+ fri fragt
Total: 1.264 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ledlenser H-Series H19R Core Lommelygte til hovedet 6000-7500K Hvidt lys
1.589 kr
+ fri fragt
Total: 1.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
LEDLENSER H19R Core Pandelygte
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Arbejdslamper.dk favicon
Arbejdslamper.dk
LEDLenser H19R Core Genopladelig Pandelampe
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykel-lygter.dk favicon
Cykel-lygter.dk
LEDLenser H19R Core Genopladelig Pandelampe
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lommelygtesalg.dk favicon
Lommelygtesalg.dk
LEDLenser H19R Core Genopladelig Pandelampe
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
LEDLenser H19R Core Genopladelig Pandelampe
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
LEDLenser H19R Core Genopladelig Pandelampe
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Pande-lampe.dk favicon
Pande-lampe.dk
LEDLenser H19R Core Genopladelig Pandelampe
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Ledlenser H19R Core pandelampe 3500lm genopl.
1.635 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.684 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEDLenser
Kategori: Lygter