LC Power LC-M44-DFHD-120
Laveste pris nogensinde
4.7 (11 anmeldelser)
LC Power LC-M44-DFHD-120
+ FRI FRAGT
På lager
Stabil pris
LC Power LC-M44-DFHD-120 leverer en fantastisk visuel oplevelse med sin 44" UltraWide skærm. Opløsningen på 3840x1080 pixels og en opdateringshastighed på 120Hz sikrer skarpe og flydende billeder, ideelt til både produktivitet og underholdning. IPS-panelet garanterer levende farver fra alle vinkler, mens USB-C porten med 65W Power Delivery gør det nemt at tilslutte og oplade dine enheder.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
44" LC Power LC-M44-DFHD-120 - 3840x1080 - 120Hz - IPS - 65W USB-C
+ fri fragt
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
LC Power LC-M44-DFHD-120 44 3840 x 1080 HDMI DisplayPort USB-C 120Hz