Lazer Vento Kineticore

4.6 (144 anmeldelser)
Lazer Vento Kineticore
Bedste pris
Stabil pris
998kr
1.701 krSPAR 41%
hos Streetshoppen
På lagerLaveste

Lazer Vento Kineticore cykelhjelm kombinerer let konstruktion med et aerodynamisk design for maksimal fart og komfort. Det patenterede Kineticore system tilbyder ekstra beskyttelse, mens Scrollsys tilpasningssystemet sikrer en perfekt pasform for alle ryttere.

Lazer Vento Kineticore koster lige nu 998 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.189 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 998 kr (12. maj 2026) og 1.189 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 998 kr hos Streetshoppen.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Cykelhjelm til voksne Lazer Vento KinetiCore Sort
998 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.087 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Lazer Vento Kineticore cykelhjelm Sort/Gul
1.080 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.119 kr
På lager
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Lazer Vento KinetiCore Cykelhjelm i sort/neongul Small
1.429 kr
+ fri fragt
Total: 1.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Lazer hjelm Vento KinetiCore Black Flash Yellow S Cykelhjelm
1.684 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.723 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Bikepack.dk favicon
Bikepack.dk
Lazer hjelm Vento KinetiCore Black Flash Yellow S Cykelhjelm
1.701 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.740 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lazer
Kategori: Cykelhjelme