Lazer Vento Kineticore

4.6 (144 anmeldelser)

Lazer Vento Kineticore er en let og aerodynamisk cykelhjelm, der sikrer komfort og beskyttelse. Med det innovative Kineticore-system får du forbedret sikkerhed ved stød, mens Scrollsys-tilpasningssystemet giver en personlig pasform til landevejsryttere.

Lazer Vento Kineticore koster lige nu 840 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 832 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 832 kr (15. april 2026) og 840 kr (06. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 840 kr hos Cykelexperten.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Lazer Vento Kineticore cykelhjelm Grå
840 kr
+ 39 kr fragt
Total: 879 kr
På lager
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Lazer Vento KinetiCore Cykelhjelm Road Str. 52-56 cm
1.317 kr
+ fri fragt
Total: 1.317 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Lazer Vento KinetiCore Cykelhjelm i mat titanium Small
1.429 kr
+ fri fragt
Total: 1.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bikepack.dk favicon
Bikepack.dk
Lazer hjelm Vento KinetiCore Matte Titanium S Cykelhjelm
1.868 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.907 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Lazer hjelm Vento KinetiCore Matte Titanium S Cykelhjelm
1.886 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.925 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lazer
Kategori: Cykelhjelme