Lazer Jackal KinetiCore Matte Black S

Bedste pris
Stabil pris
799kr
1.626 krSPAR 51%
hos Cykelexperten.dk
På lagerLaveste

Lazer Jackal KinetiCore er en avanceret cykelhjelm designet til den kræsne MTB-rytter. Med fokus på sikkerhed og komfort tilbyder hjelmen overlegen ventilation og en perfekt pasform. Et ideelt valg til dem, der ønsker at udfordre tekniske spor med større selvtillid.

Lazer Jackal KinetiCore Matte Black S koster lige nu 799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (16. april 2026) og 799 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Cykelexperten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Lazer Jackal Kineticore cykelhjelm Sort
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Lazer Jackal KinetiCore Cykelhjelm MTB Str. 52-56 cm
1.089 kr
+ fri fragt
Total: 1.089 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Lazer hjelm Jackal KinetiCore Matte Black S Cykelhjelm
1.233 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.272 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Bikepack.dk favicon
Bikepack.dk
Lazer hjelm Jackal KinetiCore Matte Black S Cykelhjelm
1.245 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.284 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Lazer Jackal cykelhjelm i mat sort Small
1.626 kr
+ fri fragt
Total: 1.626 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lazer
Kategori: Cykelhjelme