Lazer Jackal KinetiCore

4.7 (103 anmeldelser)
Lazer Jackal KinetiCore
Bedste pris
Stabil pris
707kr
1.626 krSPAR 57%
hos Cykelexperten.dk
På lagerLaveste

Lazer Jackal KinetiCore er en cykelhjelm designet til mountainbikere, der søger både sikkerhed og komfort. Med avanceret ventilation og en sikker pasform kan du trygt tackle selv de mest udfordrende spor. Denne hjelm beskytter effektivt med den nyeste KinetiCore-teknologi og passer til hovedstørrelser fra 58-61 cm.

Lazer Jackal KinetiCore koster lige nu 707 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 707 kr (09. april 2026) og 707 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 707 kr hos Cykelexperten.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Lazer Jackal Kineticore cykelhjelm Sort
707 kr
+ 39 kr fragt
Total: 746 kr
På lager
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Lazer Jackal Kineticore MTB Hjelm Sort
982 kr
+ fri fragt
Total: 982 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu
Bikepack.dk favicon
Bikepack.dk
Lazer hjelm Jackal KinetiCore Matte Black L Cykelhjelm
1.183 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.222 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Lazer hjelm Jackal KinetiCore Matte Black L Cykelhjelm
1.183 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.222 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Lazer Jackal cykelhjelm i mat sort Large
1.626 kr
+ fri fragt
Total: 1.626 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lazer
Kategori: Cykelhjelme