Lavinde Copenhagen Natural Glow Liquid Foundation Ivory 206

Lavinde Copenhagen Natural Glow Liquid Foundation i farven Ivory 206 er perfekt til at opnå en naturlig og ensartet hudtone. Med sin lette konsistens smelter den ind i huden og tilbyder medium dækkeevne, der er velegnet til alle hudtyper, inklusive sensitiv hud. Denne allergivenlige foundation efterlader huden smuk og glødende.

Lavinde Copenhagen Natural Glow Liquid Foundation Ivory 206 koster lige nu 249 kr. En stigning på 6,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 235 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 235 kr (12. april 2026) og 334 kr (06. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 249 kr hos Cocopanda DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lavinde CopenhagenNatural Glow Liquid Foundation Ivory 206 30 ml
249 kr
Total: 249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Buump - graviditet, fødsel og barsel favicon
Buump - graviditet, fødsel og barsel
Lavinde Copenhagen NATURAL GLOW Liquid Foundation Ivory 30ml Lavinde Copenhagen Cosmetics
265 kr
+ 39 kr fragt
Total: 304 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lavinde Copenhagen NATURAL GLOW Liquid Foundation 30 ml No. 206 Ivory
335 kr
+ 39 kr fragt
Total: 374 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Lavinde Copenhagen Natural Glow Liquid Foundation Ivory 206
355 kr
+ fri fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Lavinde Natural Glow Liquid Foundation Ivory 206, 30ml.
355 kr
+ 35 kr fragt
Total: 390 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Expectations favicon
Expectations
Lavinde Copenhagen NATURAL GLOW Liquid Foundation Ivory 30ml
355 kr
+ 39 kr fragt
Total: 394 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Lavinde Natural Glow Liquid Foundation Ivory 206 30 ml.
355 kr
+ 39 kr fragt
Total: 394 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.0%

Specifikationer

Mærke: Lavinde Copenhagen
Kategori: Sundhed og skønhed