Lavinde Copenhagen BEYOND Volume & Curl Mascara Waterproof 6,1 ml

Lavinde Copenhagen BEYOND Volume & Curl Mascara Waterproof giver dig smukke, voluminøse og buede vipper hele dagen. Den vandfaste formel modstår både vand og fugt, hvilket gør den ideel til en aktiv livsstil. Beriget med vippeserum, plejer den vipperne uden parfume, og er godkendt af Astma Allergy Nordic.

Lavinde Copenhagen BEYOND Volume & Curl Mascara Waterproof 6,1 ml koster lige nu 152 kr. En stigning på 11,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 136 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 136 kr (09. juni 2026) og 178 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 152 kr hos Buump - graviditet, fødsel og barsel.

Sammenlign priser

Bedste pris
Buump - graviditet, fødsel og barsel favicon
Buump - graviditet, fødsel og barsel
Lavinde Copenhagen BEYOND Volume & Curl Mascara Waterproof 6,1 ml Lavinde Copenhagen Cosmetics
152 kr
+ 39 kr fragt
Total: 191 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Lavinde Copenhagen Beyond Volume & Curl Mascara Waterproof
158 kr
+ fri fragt
Total: 158 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Lavinde Copenhagen Beyond Volume & Curl Mascara Waterproof 6,1ml
160 kr
Total: 160 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Lavinde BEYOND Volume & Curl Mascara Waterproof 6 ml.
210 kr
+ 39 kr fragt
Total: 249 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Lavinde Beyond Waterproof Volume & Curl Mascara with eyelash serum
210 kr
+ 35 kr fragt
Total: 245 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Expectations favicon
Expectations
Lavinde Copenhagen BEYOND Volume & Curl Mascara Waterproof 6,1 ml
210 kr
+ 39 kr fragt
Total: 249 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Lavinde Copenhagen BEYOND Volume & Curl Mascara Waterproof 6,1 ml 01 sort
210 kr
+ 39 kr fragt
Total: 249 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lavinde Copenhagen
Kategori: Sundhed og skønhed