Lauritz Knudsen LLK3 01.3040 D02

Lauritz Knudsen LLK3 01.3040 D02 er en komplet færdigmonteret gruppetavle med Legrand komponenter, klar til brug i private hjem. Tavlen leveres godkendt og med varmeberegning, hvilket gør den velegnet til både renovering og ny installation i normale tørre rum. Den er klar til montering og sikrer nem og sikker installation.

Lauritz Knudsen LLK3 01.3040 D02 koster lige nu 2.999 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.977 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.977 kr (03. juni 2026) og 3.199 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.999 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Færdigmonteret boligtavle LLK3 01.3040 D02, Hvid
2.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Færdigmonteret gruppetavle LLK3 01.3040 D02 i hvid
3.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Færdigmonteret gruppetavle LLK3 01.3040 med D02 sikring
3.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Boligtavle LLK3 01.3040s med sikringselement, hvid
3.500 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Færdigmonteret gruppetavle, LLK3 01.3040 D02
3.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: vrige
Kategori: Hjem og have