Lauritz Knudsen LLK3 01.3030 D02

Lauritz Knudsen LLK3 01.3030 D02 er en komplet færdigmonteret gruppetavle med Legrand komponenter, klar til brug i private hjem. Tavlen leveres godkendt og med varmeberegning, hvilket gør den velegnet til både renovering og ny installation i normale tørre rum. Den er nem at montere og sikrer en effektiv elinstallation.

Lauritz Knudsen LLK3 01.3030 D02 koster lige nu 2.899 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.825 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.825 kr (03. juni 2026) og 3.099 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.899 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Færdigmonteret boligtavle LLK3 01.3030 D02, Hvid
2.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Færdigmonteret gruppetavle LLK3 01.3030 D02 i hvid
3.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Færdigmonteret gruppetavle LLK3 01.3030 med D02 sikring
3.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Boligtavle LLK3 01.3030s med sikringselement, hvid
3.433 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.472 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Færdigmonteret gruppetavle, LLK3 01.3030 D02
3.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: vrige
Kategori: Hjem og have