Lauritz Knudsen LLK2 01.1120 D02

Lauritz Knudsen LLK2 01.1120 D02 er en færdigmonteret gruppetavle, der leveres komplet med Legrand komponenter. Tavlen er godkendt og leveres klar til montering, hvilket gør den velegnet til brug i private hjem, både ved renovering og nyinstallation. Den leveres med varmeberegning og er klar til brug i normale tørre rum.

Lauritz Knudsen LLK2 01.1120 D02 koster lige nu 2.399 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.350 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.350 kr (03. juni 2026) og 2.599 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.399 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Færdigmonteret boligtavle LLK2 01.1120 D02, Hvid
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Færdigmonteret gruppetavle LLK2 01.1120 D02 i hvid
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Færdigmonteret gruppetavle LLK2 01.1120 med D02 sikring
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Færdigmonteret gruppetavle, LLK2 01.1120 D02
2.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Unknown
Kategori: Hjem og have