Lauridsen rund fast karm m/dæksel til opføringsrør

Lauridsen tilbyder en rund, fast karm med dæksel til opføringsrør på 600 mm. Fremstillet i holdbar glasfiber, kan den modstå en belastning på op til 12,5 ton. Den rustfrie konstruktion sikrer langvarig ydeevne under krævende forhold. Perfekt til kombination med opføringsrør og betonkegler.

Lauridsen rund fast karm m/dæksel til opføringsrør koster lige nu 1.251 kr. En stigning på 31,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 949 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 949 kr (01. april 2026) og 1.251 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.251 kr hos vvsfittings.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Lauridsen fast brøndkarm & dæksel 600 mm, 12,5 Ton. GAP
1.251 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Lauridsen fast karm med dæksel til opføringsrør på 600 mm Maks. belastning 12,5 ton
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Lauridsen rund karm med dæksel til 600 mm opføringsrør
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Lauridsen glasfiber rund karm m. dæksel Ø600mm, 12,5ton
1.399 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Letvgtsbrndgods Rund karm inklusiv dksel til 600 mm brnd
1.498 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.597 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Lauridsen rund fast karm m/dæksel til 600 mm opføringsrør, 12,5 ton glasfiber
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 21.4%

Specifikationer

Mærke: Lauridsen
Kategori: Beklædning til swimmingpools